Hakkımızda

hakkımızda4D YAPI LTD. , Çalışanlarının  sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle , her türlü otomatik kapılar, polikarbonat kaplamalar ve giydirme cephe işleri ile kalitesinden ödün vermeden, hergün büyüyen bir ivme ile hizmetine devam eden öncü bir firmadır.
Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile, birçok ciddi projeye imza atmış, zaman ve kaliteyi kendine ilke edinmiş  emin adımlarla ilerlemektedir.

KONULARIMIZ   
Polikarbonat Levhalar          – Proje ve Malzeme Satış                        
Kompozit Levha         – Proje ve Malzeme satış
Cam ve Alüminyum            – Giydirme cephe sistemleri
Akrilik Levhalar     –  Malzeme Satış

 

4D YAPI LTD , polikarbonat malzeme sağlanması ve uygulanması yönünde sizlere geniş seçenekler sunmaktadır. Polikarbonat levhalarla istediginiz yerde, istediginiz kadar aydınlık alan sağlayabilir, düşüncelerinizi sınırlamadan her türlü formda güvenerek kullanabilirsiniz. Projenizin her aşamasında 4D YAPI ‘nın teknik imkanlarından ve zengin deneyiminden yararlanabilirsiniz. 
4D YAPI ile kompozit levhalar, cam ve alüminyum giydirme cepheler ile binalarınızı giydirebilir; mükemmel imalatlarla darbeye, depreme dayanıklı, inşaat yükü azaltılmış binalar inşaa  edebilirsiniz. Ayrıca, bünyemizde mevcut kompozit işleme tesisimiz ile istenlen projeye uygun kesim, çizim, tava, anahtar geçiş dahil her türlü işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
PM DOOR ,  güvencesiyle, her türlü otomatik kapılardan güvenli giriş ve çıkış sağlayabilirsiniz.

 

Çağdaş, Estetik, Ekonomik, Malzemenin yanısıra sizleri memnun edecek hizmet anlayışını sunmaktan dolayı gururluyuz.